Конкурс юних талантів «Ліцейський зорепад»

Упродовж тижня у ліцеї проходив конкурс юних талантів «Ліцейський зорепад».
Діти із захватом показували свої таланти присутнім учням, учителям та батькам за такими номінаціями: танець, декламація, вокал, інструментальна музика, сценічна майстерність, конферанс.
Присутні побачили у класних презентаціях велику кількість різноманітних творчих робіт учнів. Було багато музичних, інструментальних та хореографічних виступів, які щедро винагороджувались оплесками глядячів
Цьогоріч участь у конкурсі взяли учні 8–11 класів. Підготовку до фестивалю ліцеїсти розпочинають з початку навчального року. Безпосередню участь у процесі підготовки беруть класні керівники.
Фестиваль вразив усіх: учнів, учителів і присутніх батьків, виступи були цікавими, запальними і неповторними. Укотре ми мали можливість пишатися тим, що в ліцеї навчаються справжні таланти.
Віримо, що наступного року ми зможемо відкрити ще більше нових талантів та досягти високих результатів у різних номінаціях.
НОВИХ ВАМ ПЕРЕМОГ ТА ДОСЯГНЕНЬ!