Лисичанський багатопрофільний ліцей вітає гостей

17 жовтня до Лисичанського багатопрофільного ліцею завітала група журналістів у рамках медіа-експедиції «Освітня реформа в дії: успішні проекти, реалізовані у школах Луганщини». Серед почесних гостей були і Анатолій Данильєв, заступник директора ЛОІППО з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук, доцент, регіональний координатор проекту DOCCU у Луганській області, і Микола Журба, професор кафедри управління освітою Луганського ОІППО, доктор філософських наук, майстер-тренер проекту DOCCU, Ірина Хайло, методист з історії та правознавства кафедри соціально-гуманітарних дисциплін і методики їх викладання, старший викладач, Євгенія Карпова, завідувач методичним центром, Ірина Сельницька, керівник ГО «Міст 3.10» і Олексій Горленко, громадський активіст.

Наталія Бутенко, директор ліцею, привітала учасників медіа-експедиції і познайомила з демократичними практиками, які в рамках швейцарсько-українського проекту « Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» реалізовує колектив і учні ліцею.
Ольга Дунаєва, заступник директора з науково-методичної роботи, ознайомила присутніх з дослідно-експериментальною діяльністю Лисичанського багатопрофільного ліцею.
Наталія Пєтухова, заступниця директора з виховної роботи, розповіла про учнівське самоврядування, діяльність дитячої організації ІНТТАЛ і проекти, які реалізовуються ліцеїстами спільно з громадою.
Олександр Волошинов, керівник екоклубу «Паросток», презентував роботу клубу, який протягом двадцяти років виховує ліцеїстів що не тільки вивчають екологічні проблеми рідного краю, а й роблять його чистішим, квітучишим та безпечнішим для його жителів.
Світлана Чубук, учитель історії, модератор клубу DOCUDAYS UA ознайомила з історією створення кіноклубу з прав людини, особливостями роботи з ліцеїстами у цьому напрямку. Також члени клубу поділилися своїми враженнями після просмотру документальних фільмів, в яких розглядаються проблеми, пов’язані з правами людини.
Фаїна Бортник та Олена Могільна, керівниці Євроклубу, розказали про європейські цінності та демократичне виховання учнів на основі співпраці з Alliance Francaise та франкомовним табором «Lumiere». Члени клубу пригадали незабутні спогади про подорожі до країн Євросоюзу.
Ліцеїсти із задоволенням давали інтерв’ю київським журналістам, та відповідали на їхні питання.
Свої приємні враження гості залишили в ювілейній книзі «Історія ліцею».