logo

Ліцей щиро вітає гостей

Светлана Новини Переглядiв 309

12 грудня 2017р. на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи на тему «Система громадянського виховання в інноваційному просторі сьогодення».
На заході були присутні: завідуюча КУ «Лисичанський методичний центр» Карпова Є.В., методист центру Петрова Н.А., головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Луганської області Бондаренко Л.В. та заступники директорів з виховної роботи шкіл міста.
Розпочався семінар з презентації ліцею директором Бутенко Н.В. Далі гості заслухали заступника директора з виховної роботи Пєтухову Н.М., яка представила систему громадянського виховання в Лисичанському багатопрофільному ліцеї.

Вчитель історії Чубук С.В. провела екскурсію музеєм «Бойової та трудової слави» в ліцеї, де розповіла про виховання справжнього громадянина шляхом пошукової та краєзнавчої роботи, та познайомила з кіноклубом «DOCUDAYS UA» як інструментарієм формування громадянськості.
Вчитель хімії та екології, керівник клубу «Паросток» Волошинов О.А., продемонстрував роботу клубу як майданчика екологічної освіти ліцеїстів.
Вчитель французької мови Бортник Ф.М. розповіла про роботу свого клубу як про осередок виховання громадян світу.
Перед підведенням підсумків гостям було продемонстровано результати роботи дитячої організації ліцею «ІНТТАЛ» та рольове моделювання виборів «Вибори президента ліцею», які проведено за аналогією з виборами Президента нашої країни.
Гості оцінили роботу ліцею з цього напрямку та залишили позитивні відгуки у книзі-літописі, яка зберігається в музеї.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux