«Ліцейський зорепад» 8-9 класи

Напередодні новорічних свят так хочеться мріяти, вірити в дива, скоріше поринути в святкову атмосферу! Ліцеїсти – креативна молодь з видатними талантами й здібностями, кожен перший – зірка.Тому грудень в ліцеї традиційно розпочинається цікавим заходом – «Зорепадом», де кожен має змогу проявити себе.
Так, цього тижня відбулися «Зорепади» серед учнів 8-9 класів. Номінацій в конкурсі чимало, для кожного таланту знайдеться своя особлива винагорода та шанувальники! Можна продекламувати вірші та прозу, спробувати себе в ролі ведучого-конферансьє, заспівати, вразити емоції запальним танцем, зіграти на музичних інструментах, звичайно ж, проявити акторський талант в театральних постановках, скетчах тощо.
Виступ 8-А класу за темою «Пори року» сподобався своєю безпосередністю. Учні показали цікаву сценку про сучасну молодь та навчання, зіграли на скрипці дуетом ліричну мелодію, станцювали, й взагалі, дружньо підтримували один одного.
У 8-В класі була шикарна постановка «Троє поросят». Інсценізація супроводжувалася сольними та колективними співами, танцями, віршами. Вдало підібрані мелодії та слова запам’яталися глядачам.
8-Г клас взяв за традицію розпочинати всі свої виступи загальною появою на сцені й колективними слоганами. Учні дружньо та чітко відпрацьовували кожен номер, а подивитись було на що: гра на піаніно з картинним супроводом, цікаві жарти, веселі пісні. Єдність та повага – девіз цього класу!
Ліцеїсти 8-Д класу вразили своїми артистичними красунями-ведучими, емоційними веселими танцями, популярною українською піснею. Дует скрипалів зіграв красиву мелодію. Талановито й виразно презентував свою програму «Зорепаду» цей клас!
А дев’ятикласники, взагалі, приголомшливо й яскраво підготували свої виступи! Кожен клас був на висоті, всі програми – тематичними й цікавими. Учні грали на гітарі, з гумором інсценували картинки з життя, декламували вірші відомих поетів, співали ансамблями, показували спортивні виступи, а танці кожного класу сподобалися своєю різноманітністю й емоційністю. Зараз молодь знову звертається до моди минулих років, полюбляє наспівувати ретро хіти, а ще запалювати танцями дискотеки 80-х й 90-х! Саме такими моментами насолоджувалися глядачі протягом «Зорепаду» 9-х класів.
«Україна vs Америки», «В стилі ретро», «Зорепад талантів» – всі теми були захоплюючими та ефектними.
Ліцеїсти вміють вражати талантами!
З нетерпінням чекаємо виступи 10-х та 11-х класів, маємо надію, що програми «поважних» ліцеїстів вразять глядачів своєю різноманітністю, талантом, незабутніми емоціями.

Ліцеїсти вміють вражати талантами!