Ліцеїсти готові привітати весну!

Елена Новини Переглядiв 848

З приводу того, що до кінця зими залишилось лише декілька днів, напередодні ліцеїсти відзначили свято Масляної. Останній навчальний день тижня перед вихідними було побудовано дітьми не так, як звичайний будній день. Між уроками ліцейським активом для учнів було проведено розважальну програму та веселі конкурси .
Окрім того, всі учні мали можливість прийняти участь у квесті та позмагатись за солодкі призи. В ліцеї було приховано станції, які слід було спочатку відшукати та виконати те,чи інше веселе завдання, щоб отримати свій приз.

Оскільки погода була ще досить зимова, у кінці навчального дня свято перенесли на ліцейський двір, де традиційно палили символ минаючої зими у вигляді великої солом’яної ляльки. Ліцеїсти співали народні пісні та водили хороводи. Сподіваємося, що нова весна принесе нам не менше радості, ніж останні дні зими!