Ліцеїсти вшанували пам’ять жертв політичних репресій 1937-1938рр.

Админ Новости Просмотров 186

19 травня, в Лисичанському краєзнавчому музеї відбувся захід, присвячений 80-м роковинам Великого терору — масових репресій 1937 — 1938 рр.
З метою привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії нашої держави, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, щороку у третю неділю травня в Україні, відповідно до Указу Президента, відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Краєзнавчий музей запросив згадати трагічні події, пов’язані з сталінськими репресіями. На заході були присутні міський голова Сергій Шилін, заступник міського голови Ігор Ганьшин та начальник відділу культури Лисичанської міської ради Людмила Ткаченко, школярі та мешканці міста, серед яких були і учні нашого ліцею.