Ми – нащадки козаків! Ми – переможці!

Елена Новини Переглядiв 541

Відбувся фінальний етап на міському рівні Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Це дійсно визначна подія для Лисичанського багатопрофільного ліцею, бо наш рій, «Нащадки козаків», посів I місце та здобув кубок переможця.
Ми хочемо подякувати Бутенко Ангеліні, Скоморох Поліні, Ващук Лизаветі, Одеяненко Іллі (10-Д клас), Доценко Леоніду (10 – В клас), Пустобаєву Владиславу (10 – Г клас), Дорошенко Денису та Нагорному Владиславу (9- Г клас), Денисенко Микиті та Запорожченко Тимофію (9 – А клас) та сказати, що ми дуже пишаємося ними.

Окрім цього, рій «Нащадки козаків» повернувся із грамотами за переможні місця в таких змаганнях, як «Перетягування линви», «Туристське орієнтування. Лабіринт» та «Рятівник», які проводились в рамках гри «Джура».
Слід зазначити, що наш рій має III місце за проект «Добре діло», який містить в собі гра. Наш проект називається «Зробимо планету чистою» і має за мету виховання в учнівської молоді любові до рідного краю та залучення її до громадсько-корисної діяльності, благоустрою навколишньої території трудовими об’єднаннями учнівської молоді Лисичанська.
Ми пишаємося своїми юними героями!


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux