Новорічний квест

Наприкінці семестру, коли всі тривоги позаду: контрольні виконані, оцінки отримані, кабінети та коридори святково прикрашені й тішать око, – у ліцеї традиційно проходить новорічний квест. Кожен клас отримав маршрутного листа, в якому зазначені станції, де чекають цікаві різноманітні завдання для всього класу. При успішному результаті учні отримують солодкі призи й подарунки!
В цьому році станції «Наукова», «Інтелектуальна», «Богатирські ігри», «Лицарський турнір», «Новорічний каламбур», «Танцювальний батл» приймали учасників квесту. Нашим вихованцям вдалося розважитися та проявити свої здібності й таланти: вони вигадували дотепні відповіді, розгадували жартівливі загадки, перетягували канат, переодягалися в лицарські лати й звільняли красунь, запалювали в танцювальному флешмобі. Кожен отримав задоволення й приз, було весело!

Потім учнів запросили на новорічну виставу, яку підготував актив ліцейської асоціації. Як приємно було дивитися на юних ліцейських «зірок», що вражали своїм артистизмом, цікавими образами, запалювали глядачів гумором, позитивними емоціями!
Після вистави була організована новорічна дискотека в стилі 90-х, кошти за вхід до якої зібрані й підуть на благодійні акції.
Гадаємо, цей день запам’ятається добрими враженнями, класними почуттями й веселими фотосесіями!