Огляд – конкурс строю та патріотичної пісні

11 – 12 жовтня, напередодні Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва у ліцеї відбувся конкурс-огляд військово – патріотичної пісні та строю, у якому брали участь учні 8-11класів. Хлопці та дівчата наполегливо тренувалися і серйозно готувалися до цього конкурсу, щоб продемонструвати вишкіл. Учні шикувались, виконували військові вправи, марширували. Відчувалося свято і дух патріотизму у кожному кроці, а стройові пісні запалювали любов’ю та відвагою.

Журі оцінювали учнівські команди за окремими критеріями: злагодженість дій, зовнішній вигляд, чіткість виконання вправ стройової підготовки та патріотичної пісні.
За результатами журі серед 10-11-х класів :
I-місце рій 10 – А класу,
I I –місце рій 11-А класу,
I I I –місце рій 11-В класу.

Серед 8-9 –х класів:
I – місце рій 9-Д класу,
I I – місце рій 8-Г класу,
I I I – місце рій 8-В класу.
На захід до нас завітали головний спеціаліст Лисичанського військового комісаріату , психолог Світлана Миколаївна, Старший стрілок взводу охорони військового комісаріату Олег Вікторович Войтенко, а також генерал – осаул Олександр Андрійович Очиченко, член міжнародної академії козацтва, старійшина Східно-української бригади українського козацтва , які разом із вчителями оцінювали стройову підготовку ліцеїстів.
Заступник директора Наталія Миколаївна Пєтухова привітала гостей і подякувала усім присутнім ( вчителю Захисту Вітчизни Анатолію Івановичу Сєргієнко, Валентині Федорівні Дерко, класним керівникам та учням) за гарну підготовку цього заходу.