Останній дзвоник в ліцеї

31 травня для 382 учнів Лисичанського багатопрофільного ліцею пролунав останній дзвінок, завершився навчальний рік.
Останній дзвоник – це свято, у якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність. Вже традиційно це свято зібрало разом нашу дружну родину: ліцеїстів, вчителів та батьків.

Традиційно, одинадцятикласники разом із класними керівниками випустили в небо кольорові кульки із побажаннями на майбутнє. Також вони виконали останній шкільний вальс, а про завершення навчального року для усіх присутніх сповістив останній дзвінок.

Адміністрацією ліцею на святковій лінійці були вручені грамоти переможцям і призерам обласних предметних олімпіад, МАН, творчих конкурсів та спортивних змагань, подяки батькам. Також були нагороджені : найрозумніший клас року (другий рік поспіль ним стає 11-А клас, класний керівник Тарасова І.В.), та клас року за підсумками ліцейського рейтингу класів (10-В клас , класний керівник Авілова Н.В.,також вдруге посідає це почесне звання), який отримав грошову винагороду.
Ліцеїсти, нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи! Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Тому бажаємо усім учасникам освітнього процесу гарного сонячного літа, теплоти у душі і за вікном, цікавих подорожей і нових відкриттів. Батькам ліцеїстів бажаємо терпіння і наснаги у допомозі своїм дітям.