logo

Освітяни ліцею – активні учасники педагогічної обласної конференції

Екатерина Новини Переглядiв 1150

У м. Сєвєродонецьк Луганської області 26 листопада 2015 року відбулась обласна науково-практична конференція для освітян «Патріотизм – нагальна потреба України й українців».

У заході взяли участь представники Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та Департаменту освіти і науки ЛОДА, науковці й методисти кафедр ЛОІППО, завідувачі методичних кабінетів (центрів), керівники навчальних закладів, учителі-предметники, вихователі, педагоги позашкільних навчальних закладів. Лисичанський багатопрофільний ліцей представляла директор Бутенко Наталія Володимирівна.

Зі словами привітання до учасників звернулися Єлизавета Пушко-Цибуляк, перший заступник голови ЛОДА, та Ірина Цимбал, ректор ЛОІППО.
На пленарному засіданні учасники конференції отримали можливість послухати змістовні та різнопланові доповіді.

Після пленарного засідання педагоги відвідали секції, на яких ознайомилися з практичними досягненнями колег за різними напрямами.
Ліцей у секції природничо-математичних дисциплін представляв учитель-методист вищої категорії Волошинов О.А. У напрямі «Українознавчий аспект у процесі викладання дисциплін природничо-математичного циклу» він ознайомив колег з презентацією роботи клубу «Паросток» на тему: «Вивчення екологічних проблем міста Лисичанська та пошук шляхів їх вирішення», а учні 10-11 класів продемонстрували екологічний експеримент, який вони виконують під час проведення екологічних досліджень.

Також на конференції були представлені нові випуски науково-методичних журналів.
У збірнику «Родина – мала Батьківщина – Україна» представлено матеріали пошуково-дослідницької роботи учителя української філології Щербак Л.Д. разом з учнями 9-Г класу, матеріали роботи учителя хімії та екології Волошинова О.А., керівника екологічного клубу «Паросток».

Досвід роботи Лисичанського багатопрофільного ліцею в рамках регіонального експерименту «Освіта для демократичного громадянства» опублікований у збірнику дослідно-експериментальних робіт навчальних закладів «Формування інноваційного освітнього простору в регіоні: практичні досягнення».


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux