Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року учні та вчителі Лисичанського багатопрофільного ліцею згадували про події, які відбулися у лютому 2014 року, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXI століття.
Ліцейська радіолінійка розпочалася з оголошенням тексту Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11.02.2016р. № 69, хвилиною мовчання та виконання Державного Гімну України.
Представники учнівського самоврядування, рою «Нащадки козаків», витинали паперових ангеликів Небесної сотні та розвішували білих паперових ангелів на деревах, які були свідками розстрілу мирних людей.

У ліцеї цього дня відбулись виховні години «Пам’яті Героїв Небесної сотні», тематичні виховні години про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про їх учасників за темами: «Кривавий Майдан», «Пам’ятайте нас рідненькі, бо тепер ми в сотні у Бога», «Герої Небесної Сотні вічно житимуть у наших серцях» та інші. У ліцейській бібліотеці учні відвідали книжково-журнальну та фотовиставку до Дня Героїв Небесної Сотні та виставку літератури «Герої не вмирають». Класними керівниками були проведені інформаційні хвилинки, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні . Вчителем історії Чубук С.В. , у ліцейському музеї «Бойової та трудової слави» протягом тижня проводилась година вшанування: «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила» для учнів 8-х класів. У вестибюлі ліцею був розміщений інформаційний стенд «20 лютого день пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Герої не вмирають! Ми будемо пам’ятати їх вічно.