Перший крок у доросле життя

Катерина Випускникам, Новини Переглядiв 317

Щороку в ліцеї наступає та мить, коли щастя змішується із сумом…. Це мить прощання із одинадцятикласниками! Цьогоріч урочистості з нагоди вручення свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти пройшли не так, як це було завжди. На жаль карантин вніс певні корективи у формат вручення документів про освіту випускникам 11 класів: учні отримували свідоцтва за графіком із дотриманням протиепідемічних заходів.

Але педагоги Лисичанського багатопрофільного ліцею, порадившись із батьками, вирішили створити позитивну атмосферу та закарбувати в пам’яті ліцеїстів цей день.

Святково прикрашений ліцей радо проводжав своїх випускників у доросле життя. Кожен одинадцятикласник отримав фото на згадку та мав змогу обрати для себе побажання та настанови в дорослому житті.
Усі сьогоднішні випускники із гордістю вкотре зізналися, що щасливі носити ім’я “Ліцеїст”.

Ми віримо, дорогі випускники, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами України! Бажаємо вам впевненості у власних силах і невичерпного завзяття!