snowman

Під впливом різдвяного настрою

Завершився останній навчальний тиждень першого семестру 2017 року.
Тиждень був насичений творчістю, зірковими ідеями, веселим новорічним настроєм.
Чотири дні тижня були присвячені традиційному Ліцейському зорепаду,
на якому вже не один рік учні всіх паралелей демонструють свої таланти та розкривають свої вокальні, художні, музичні та інші здібності. Кожен клас нагороджено грамотою за перемогу в належній номінації, але цього року кращими виявились учні 8-А, 9-Д, 10-А та 10-В класів.
Наступним пунктом плану ліцейської новорічної програми був
новорічний квест. Учні повинні були виконати всі казкові завдання від Діда Мороза, за які отримали солодкі подарунки.

Продовжила свято новорічна постанова за участю ініціативних ліцеїстів у вигляді казкових новорічних персонажів, які проводили конкурси для учнів та нагороджували їх солодкими подарунками. Завершився останній навчальний день семестру різдвяною дискотекою.
Отже, ліцеїсти вже цілком готові до зустрічі Нового року та зимових
канікул. Бажаємо всім веселих свят, святкового настрою, злагоди та миру в родині! З наступаючим 2018м роком, друзі!