Посвята в ліцеїсти

2 жовтня відбулася посвята в ліцеїсти. Цей день дуже особливий для учнів 8 –х класів, оскільки вони не лише отримують почесне звання «Ліцеїст», а й мають чудову нагоду продемонструвати свої таланти і як вони здружилися з початку навчального року.
Традиція проводити посвяту з’явилась ще з перших років існування ліцею. Чим посвята така особлива? Саме під час цієї події кожен учень зріднюється з ліцеєм і стає частиною великої родини. Це можливість відкритись іншим, показати родзинку свого класу та командний дух. Посвята здатна об’єднувати і одночасно виділяти кожного учня як цікаву особистість. Її розпочали з виконання Гімну України, потім, за традицією, був гімн ліцею.

Найвідповідальніша частина посвяти ліцеїстів – клятва. Восьмикласники щороку дають клятву, що будуть плідно навчатися, що готові стати частиною ліцейської сім’ї, підтримувати традиції навчального закладу і з гордістю носити почесне звання «ЛІЦЕЇСТ». На святковому заході відбулася інавгурація президента ліцею. Ліцейська родина радо вітала очільника самоврядування Лисичанського багатопрофільно ліцею – якою стала учениця 10 -Г класу – Денищенко Ірина. Новообраний президент присягнув на статуті ліцею.
До восьмикласників зі словами привітання звернулися старшокласники, запропонувавши свою підтримку у підготовці соціальних проектів, навчанні, організації благодійних заходів, які будуть підвищувати імідж багатопрофільного ліцею.
Після урочистих слів клятви ліцеїста, почалося представлення восьмикласників. Кожний клас підготував невеликий виступ.