snowman

Правила прийому до Ліцею

Лисичанський багатопрофільний ліцей ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ до 8 класів на 2018-2019 навчальний рік

Профілі навчання

• Фізико-математичний
  • Інформаційно-технологічний
  • Біолого-хімічний
  • Правовий
  • Іноземної філології

Умови конкурсу

Зарахування учнів проводиться за конкурсом. Для участі в конкурсі приймаються документи:

1. Заява батьків.
  2. Табель успішності за 7-й клас.

Учні проходять співбесіди з математики, хімії, історії України, англійської мови.

Без конкурсних випробувань, на підставі поданих документів, до ліцею зараховуються:

1. Учні, які мають високі досягнення у навчанні (10-12 балів) з усіх предметів за навчальний рік, нагороджені Похвальними листами.
  2. Учні – призери міських, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних предметних олімпіад, предметних турнірів і конкурсів (за умови вступу до класу відповідного профілю).

Учні, які успішно пройшли співбесіди, зараховуються до 8-х класів наказом директора ліцею, що видається на підставі рішення конкурсної комісії. До навчального закладу подаються такі документи:

1. Особова справа учня.
  2. Медична картка встановленого зразка.