«Проголосуйте за мене, будь-ласка». Показ і обговорення фільму в кіноклубі Docudays UA

2 листопада в нашому кіноклубі відбувся показ та обговорення фільму «Проголосуйте за мене, будь-ласка» китайського режиссера Вейджун Чен.Цей фільм — один із десяти з проекту «Чому демократія?», над яким працювали десять режисерів із різних країн. Для задуманого ними експерименту, що виявляє суть демократії, режисер Вейджун Чен вибрав одне з великих китайських міст Ухань.

Після завершення перегляду фільму провели дискусію щодо поведінки батьків кандидатів у старости классу та їх впливу на дітей у виборчому процесі. Обговорили технології, які використовували діти з подачі батьків у своїй агітації. Поміркували над тим, чи є сенс у виборах, якщо є технології маніпулювання виборцями.
Lu9aycWV3xYRnnabOkaWn8

UsJvQQl_FHc