Разом робити світ добрішим

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 73

4 травня 2018 року учні Лисичанського багатопрофільного ліцею відвідали Центр соціально- психологічної реабілітації дітей у м.Лисичанську
Ліцеїсти приїхали з гарним настроєм, великим бажанням подарувати веселе свято та радість дітям. Увесь день був наповнений незабутніми враженнями як для вихованців, так і для учнів ліцея. Вихованці були залучені до різноманітних ігор, співочих конкурсів й інших розваг.

Невід’ємною частиною поїздки стали подарунки, іграшки, шкільне приладдя, одяг та інші необхідні речі, які були зібрані під час благодійної акції «Діти – дітям». Вихованці раділи та щиро дякували за все. І найкращою вдячністю були їхні посмішки та обійми. Тож ліцеїсти – візитери закликають усіх небайдужих брати участь у подібних заходах і разом робити світ добрішим.

Ліцеїсти відзначають, що попри потребу у речах, дітки найбільше тішилися увазі та можливості погратися із гостями. Кожен зі учнів намагався приділити максимум уваги  кожному вихованцю та подарувати їм трішки тепла. Учні ліцею переконані, що такі поїздки повинні збирати щораз більше охочих та залучати нових учнів ліцею, адже після декількох годин проведених з цими щирими та лагідними дітьми формується нове бачення та сприйняття цінності власної родини.

Працівники закладу висловлюють подяку всім, хто надав матеріальну допомогу та долучився до організації поїздки в Центр соціально- психологічної реабілітації дітей у м.Лисичанську.