Смартфон, який допомагає вчитися..

Проблема смартфонів у шкільних класах не є унікальною для України. Коли вчитель входить до класу, існує великий ризик того, що його слухають «одним вухом», двома очима позираючи в мобільний телефон. Так, у більшості навчальних закладів є своя політика на цей випадок, свої правила і рекомендації для вчителів — але боротися із наступом технологій з роками стає все складніше. Сучасні учні практично не уявляють життя без смартфона. Адже з його використанням сучасними підлітками здійснюються більшість повсякденних дій: спілкування у соціальних мережах, переглядання фільмів, розваги, пошук потрібної інформації, прослуховування музики тощо.
Як перетворити телефон з речі, що заважає на уроці? Використати його як засіб навчання. Залучення технологій з використанням мобільного телефону на уроках додатково заохотить школярів до будь – якого предмету! З метою узагальнення навчальних знань, умінь, навичок з курсу історії України у 8 – Г класі був проведений урок – квест «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ ЕПОХИ РАННЬОГО НОВОГО ЧАСУ» з ви користанням практичних вправ та використання QR – коду.