#SpeakUpUkraine #TrafficChallenge #0181. Звіт виконання II етапу.

Командою Лисичанського багатопрофільного ліцею у рамках виконання II етапу з теми “Цінуй моє життя!” Всеукраїнського Хештег-марафону#SpeakUpUkraine#TrafficChallenge було обрано напрям: «Небезпечний перехід». Наша команда виявила проблему, що створює загрозу життю учасникам освітнього процесу, і звернулась з офіційним листом до міського голови.
Учнівська громада,педагогічний колектив, адміністрація багатопрофільного ліцею ініціювали збір підписів із такою вимогою: з метою підвищення безпеки дорожнього руху та упередження травматизму дітей і дорослих, у районі розташування ЗЗСО просимо встановити дорожнє обладнання – пристрій примусового зниження швидкості руху «лежачий поліцейський» перед неврегульованим пішохідним переходом, який знаходиться по вулиці ім.Володимира Сосюри, навпроти Лисичанського багатопрофільного ліцею.
Щоб привернути увагу громадськості та влади міста до проблем гарантування безпеки руху,на пішохідному переході була проведена акція “Цінуй моє життя!”, в якій були залучені учні середнього та старшого шкільного віку, вчителі та співробітники Управління патрульної поліції у Луганської області.
Лист- запит офіційно зареєстрований у канцелярії Виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Чекаємо на офіційну відповідь та вирішення питання!
Підняті питання висвітлені у соціальній мережі Facebook / lisliceum //.