snowman

Свято «Шевченко – наш. Він для усіх століть…»

Елена Новини Переглядiв 515

Справжнім святом для учнів 10-х класів Лисичанського багатопрофільного ліцею став позакласний захід «Шевченко – наш. Він для усіх століть… », присвячений 203-й річниці з дня народження Т.Шевченка. Свято було яскравим, цікавим, пізнавальним. Прекрасні ведучі (Мартинов Олександр, 10-Д ; Пастушна Віолетта, 10-А), чудові читці (Бутенко Ангеліна, 10-Д; Медведчук Ганна, 10-Д; Бахарева Карина, 10-Д; Одеяненко Ілля, 10-Д; Бєлуха Ярослава, 10-Г; Журило Софія, 10-А) допомогли глядачам ще раз доторкнутися серцем до поетичної скарбниці Великого Кобзаря, усвідомити його актуальність і сьогодні.

Зал завмирав, коли звучали пісні на слова Т Шевченка у виконанні Альшрідах Тетяни (10-Г), Дерев’янка Микити(11-Г). Скоморох Поліна (10-Д) познайомила ліцеїстів із малярською спадщиною Кобзаря.
І на завершення свята учениці 8-Д класу ( Єфименко Дарина, Федосеєва Оксана, Салова Катерина, Чепелєва Аліна) запропонували присутнім незабутній український танець.
Велике спасибі всім учасникам свята, а також бібліотекарю Рибіній Євгенії Леонідівні, режисеру-постановнику, Левадній Світлані Петрівні, учителю української мови та літератури, техніку-оператору Божку Данилові, учню 10-Г класу.