Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї 18 – 22 березня було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Основною метою проведення Тижня було набуття ліцеїстами чітких знань, а також практичних дій та навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.
Звичайно, і вдома, і у школі дітям щодня нагадують про правила безпеки. Але саме проведення Тижнів безпеки життєдіяльності є дієвою формою виховання підлітків, яка допомагає дітям правильно орієнтуватися у небезпеці та знаходити правильні рішення в разі виникнення надзвичайної ситуації.

В рамках тижня були проведені такі заходи:

18.03.19р. відбулось відкриття тижня БЖД .
Об’ява по ліцейському радіо про початок тижня БЖД.
Перегляд відеороликів на теми: «Як поводити себе в надзвичайних ситуаціях» («Лісові пожежі», «Ураження струмом», «Витік побутового газу», «Аварія в метрополітені», Терористичні акти»).

19.03.19р. учні 9-Д класу ( класний керівник Рувінська Світлана Володимирівна)  відвідали пожежно – рятувальну частину ГУ ДСНС України в Луганській області.
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі старший пожежний рятувальник Ставицький Д.Б.   звернув увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити ліцеїстів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності. Дякуємо співробітникам пожежної частини ГУ ДСНС України в Луганській області за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

20.03.19. Практичні заняття «Допоможи другу» на знання першої долікарняної допомоги на уроках «Основи здоров’я».

21.03.19 Класними керівниками 8-11 класів проведено бесіди ( 8- 11 класи) з правил поведінки під час навчально-виховного процессу, а також інструктажі з техніки безпеки та попередження ДТП.
Впродовж тижня класними керівниками проводились бесіди щодо формування в учнів здорового способу життя: «Основні правила поведінки в побуті. Правила поведінки на транспорті, автошляхах та залізниці»;
«Основи безпечної поведінки під час подорожі до лісу, під час збирання грибів та лікарських рослин»;
«Що робити при виникненні пожежі в квартирі»;
«Правила поведінки під час грози, сильного вітру, шквалів»;
«Безпека при виявленні розливу ртуті»;
«Заходи безпеки при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами»;
«Безпечні дії при виявленні маловідомих предметів».

Впродовж тижня у бібліотеці ліцею діяла виставка методичної та науково-популярної літератури «Збережи здоров’я та й на все життя».

Розміщення на сайті закладу звернень, пам’яток, листівок до батьків та учнів.