Триває загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

Светлана Новини Переглядiв 215


Загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.
Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

13 березня 2019 року у Лисичанському багатопрофільному ліцеї спільно з представниками Лисичанського МВ ДРАЦС ГТУЮ у Луганській області.
У рамках проекту “Я маю право” начальником МВ ДРАЦС ГТУЮ у Луганській області Юсаєвої С.В., провідним спеціалістом Алчевського МВ ДРАЦС ГТУЮ у Луганській області Григор’євої К.А., в.о. начальника Кадіївського МВ ДРАЦС ГТУЮ у Луганській області Смутко А.В. було проведено урок правовиховання  для учнів 8-Д класу на тему «Захищай свої права». Ліцеїсти активно брали участь у обговоренні.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2019
 by tux