Участь у Молодіжній Академії

Светлана Наші досягнення, Новини Переглядiв 79

Учениця 9-А класу Хрипун Анастасія взяла участь в онлайн-курсі «Наша історія – наш бренд» на веб-порталі проекту «Інтеграція через діалог. Програма освітньої, психологічної та інтеграційної допомоги дітям, які постраждали від збройного конфлікту на Сході України та анексії Криму».
За результатами оцінок журі цього проекту вона увійшла до списку фіналістів. Разом із учителем української філології Лахматовою Г.М. взяли участь у Молодіжній Академії, що відбулася 10-11 травня 2018 р. у м. Львів.

38 учасників з різних куточків України, значну частину з яких склали вихідці з прифронтових територій, отримали можливість зібратися у Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка», аби презентувати професійним науковцям і громадськості власні напрацювання. Історичні постаті, пам’ятки архітектури – все це знайшло своє місце у доповідях юних конкурсантів.
Дводенне перебування виявилося насиченим: учасники конференції відвідали декілька екскурсій, а саме: головний корпус Національного університету «Львівська політехніка», собор Святого Юра та тюрму на Лонцького, зустрілися з головою ради Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Андрія Зеноновича Салюка.
Натомість, ранок п’ятниці, 11 травня 2018 р., був повністю присвячений практичній роботі над спільними тематичними проектами в колективі.
Завершилася офіційна частина конференції урочистим врученням сертифікатів фіналістам.
Програма стала не просто зустріччю та знайомством з новими людей, але й справжнім тренінгом, котрий продемонстрував на практиці як складнощі, так і перспективи дослідницької роботи. Усі учасники мали можливість насолодитись незабутніми враженнями та відчути позитивні емоції від перебування у Львові.