logo

Учні ліцею відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України.

Светлана Новини Переглядiв 70

19.03.2018р. учні 8-Г класу відвідали пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України.
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Cтарший пожежний рятувальник пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням.

Учні ліцея фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні, та навіть приміряти костюми на самого себе і відчути їх вагу. Однак найбільше дітей потішило практичне заняття із пожежогасіння. Кожен міг повправлятися зі справжнім пожежним рукавом, уявивши себе на мить рятувальником – людиною, яка завжди приходить на допомогу у будь-якій ситуації.
Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.
Під час зустрічі старший пожежний рятувальник звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити учнів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux