Урочисте нагородження переможців

27 травня Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді вітала переможців II і III етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Урочиста зустріч з обдарованими учнями освітніх закладів регіону відбулась у актовій залі середньої загальноосвітньої школи № 8 м. Сєвєродонецьк. Юних переможців-дослідників привітали директор Департаменту освіти і науки Луганської області Ю. В. Стецюк, заступник директора Департаменту Т. М. Ткачова, директор Луганської обласної малої академії наук учнівської області О. Ю. Бардаш. Серед нагороджених були й ліцеїсти: Павлова Марія (10 – Г) і Танцура Катерина (10 – А). Дівчат було нагороджено дипломами переможців обласного етапу конкурсу-захисту та цінними подарунками. Науковим керівникам Дунаєвій О.О. та Сотніковій Л.Ф. були вручені подяки Малої академії наук. На честь 100-річчя Національної академії наук України та за вагомий особистий внесок у розвиток обдарованої учнівської молоді директор Лисичанського багатопрофільного ліцею Бутенко Н.В. та її заступник з науково-методичної роботи Дунаєва О.О. були нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Національного центру «Мала академія наук України».
Ми пишаємось нашими переможцями та їхніми керівниками! Бажаємо наснаги, успіхів та нових перемог!