ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ 2019 !

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ 2019 !

Наш складний час потребує виховання лідерів нової формації — ініціативних, компетентних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Практика показує, що багато учнів готові реалізовувати свої ініціативи, їм дійсно хочеться відчувати себе залученими до прийняття рішень щодо зміни ліцейського середовища. Але далеко не всі ще готові брати на себе відповідальність.
Саме учнівське співврядування дає можливість учням практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного суспільства.
17 вересня  у Лисичанському багатопрофільному ліцеї, на засіданні представників ліцейської асоціації «ІНТТАЛ» стартувала виборча кампанія «Вибори Президента ліцею 2019», яка була організована та проведена за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія.

Хронологія виборчих перегонів

Заявки на участь подало 4 учнів   9-10-х класів:
Журавльова Маргарита – 9- Вкл., Скрипкін Іван – 10 -Акл., Заіграєва Сніжана – 10-В кл., Шварьова Анастасія – 10-Г кл.
У вестибюлі ліцею кандидати розмістили свої передвиборчі  програми, до створення яких підійшли творчо та відповідально. Також на ліцейському сайті були розміщені відеоматеріали з презентацією та передвиборчою програмою кожного кандидата. З  ними мали можливість  ознайомитися  як виборці  так і вчителі, батьки та інша спільнота.

• Організаційні заходи: створення виборчої комісії, випуск програмних листів кандидатів, представлення виборчих програм та подача заяв кандидатів на посаду президента ліцею у виборчу комісію.
  • Передвиборчі заходи. 23 вересня 2019 року відбулися виступи кандидатів та їхніх команд підтримки на загальноліцейських учнівських зборах, під час яких кандидати мали змогу виступити перед електоратом (учнями 8-11 класів), агітація виборців.
  • Проведення панельної дискусії. 25 вересня 2019 року у приміщенні актової зали відбулися  передвиборчі дебати кандидатів, на яких вони мали змогу відповісти на запитання  своїх виборців та опонентів. Зустріч пройшла у дусі підтримки та взаємоповаги.

Формування списку виборців, виготовлення бюлетенів.

• Вибори: 27 вересня 2019 року.
    • Підсумкові заходи: підрахунок голосів, заповнення протоколу, оголошення результатів виборів.