Відкрите засідання клубу «Європейський вибір» Майбутнє обираємо самі!

Светлана Новини Переглядiв 287

Проблема вдосконалення форм, методів і змісту виховної роботи, забезпечення необхідних соціально-педагогічних умов для формування громадянських якостей у нового покоління в наші дні особливо актуальна.
Головним методологічним принципом патріотичного виховання повинно бути пізнання та усвідомлення молоддю своєї Малої Батьківщини, шанування молоддю історичних цінностей, самовизначення і творча самореалізація особистості в умовах свободи вибору діяльності.

Однією з таких умов є робота клубу «Європейський вибір» в нашому ліцеї, що спрямована у першу чергу на залучення молоді до активної соціально важливої діяльності, яка повинна навчити планувати, організовувати свою діяльність, доводити справу до кінця, відстоювати свою життєву позицію, пробуджувати громадянські і патріотичні почуття.
12 грудня відбулося чергове відкрите засідання клубу, яке також відвідали заступники директорів навчальних закладів нашого міста, у теплій атмосфері дружньої зустрічі. Приємні враження й відвертий діалог надовго запам’ятаються членам Євроклубу.
Керівник клубу Фаїна Бортник


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux