Відкрите засідання Євроклубу «Запрошуємо до Великої Британії!»

Светлана Новини Переглядiв 165

1 березня в ліцеї відбулося відкрите засідання Євроклубу «Запрошуємо до Великої Британії!». Цей захід був присвячений Об’єднаному Королівству Великої Британії та Північної Ірландії.
Глядачі мали змогу дізнатися багато цікавої й корисної інформації з відео та презентацій про цю дивовижну багатонаціональну державу. Матеріал був презентований двома мовами: англійською й російською. Євроклубівці з захопленням розповідали офіційні й невідомі факти, задавали питання тематичної вікторини, танцювали, демонстрували, як правильно приготувати британський чай, інсценували англійський сніданок.

Чимало пісень популярних британських груп тішили публіку весь концерт! Такі світові хіти, як «Yesterday», «Love me tender», «Show must go on», «Blow your mind», «I don’t care» у супроводі гітари й фортепіано оцінили всі меломани. Жива музика – чарівні мелодії скрипки та фортепіано – вразили прихильників класики.
Сонети Шекспіра та найвідоміший монолог Гамлета «To be or not to be» англійської мовою і в перекладі, у виконанні сучасних підлітків, певне, зуміли розтопити кожне серце своїм мелодійним звучанням, не дивлячись, що мова найвидатнішого драматурга всіх часів дуже складна й багатогранна!
Також, глядачам була представлена захоплююча презентація про традиції британців та особливості їх характеру.
Наприкінці гостям розповіли стародавній міф про скульптора Пігмаліона та його статую. Фінальна сцена з п’єси Джорджа Бернарда Шоу «Пігмаліон» стала кульмінацією цього заходу. Театралізоване класичне дійство на сцені настільки вразило глядачів, що всі боялися пропустити навіть слово! Юні актори блискуче впоралися зі своїми ролями, їх артистизм й природній шарм були на висоті!
Приємно розуміти, які обдаровані діти навчаються в ліцеї, як вони прагнуть розвивати свої здібності, самовдосконалюватися, навчатися новому й залюбки ділитися своїми емоціями та талантами!
Захід отримав високу оцінку глядачів, овації й оплески красномовно казали самі за себе. Дякуємо всім!


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2019
 by tux