Відзначення Дня українського добровольця. Нове свято в Україні

Елена Новини Переглядiв 568

Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок шукали можливості йти добровольцями на фронт. І було створено Національну Гвардію України.

13 березня 2014 року секретар Ради національної безпеки та оборони мав честь доповідати у Верховній Раді Закон України “Про Національну гвардію України”. Того дня, цей історичний Закон підтримали 262 народних депутати.

А уже наступного дня, 14 березня, сонячного ранку прямо з Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині…

Рік тому міжфракційне депутатське об’єднання “Самооборона Майдану” проголосило, що 14 березня має стати Днем українського добровольця. І це сталося сьогодні – Парламент проголосив 14 березня Днем українського добровольця.

На виконання Постанови Верховної ради України «Про встановлення Дня Українського добровольця», наказу відділу освіти Лисичанської міської ради Луганської області «Про проведення в навчальних закладах міста заходів, присвячених Дню українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, в Лисичанському багатопрофільному ліцеї 14 березня відбулися наступні заходи:
тематичні виставки літератури в ліцейській бібліотеці, виховні години «Акції громадського протесту у листопаді 2013-лютому 2014р.», інформаційні хвилинки: «Героям слава!», лекторії, виступи лекторських груп старшокласників з теми масових акцій протесту, що відбулися у листопаді 2013-лютому 2014р. та вшанування героїзму людей, які добровільно пішли захищати рідну землю.
Вчителем історії Чубук С.В. було організовано музейний інтерактивний захід «Екскурс в історію добровольчого руху» для учнів 11-х класів.

День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Рішенням Верховної Ради ми закарбували навіки героїзм українських лицарів.


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux