Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

Екатерина Новини Переглядiв 772

Сьогодні у багатопрофільному ліцеї, як і в усіх освітніх закладах міста, лунає останній дзвоник. Завершується навчальний рік, починається пора канікул.

Цей день важливий для всієї ліцейської родини. Для кожного з нас він має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Цього року свято «Останнього дзвоника» проходить онлайн, як і навчання в останні місяці семестру. Вчителі, учні і батьки з гідністю витримали виклики сучасності, освоїли різноманітні дистанційні форми навчання і з успіхом засвоїли програмний матеріал. Хочеться подякувати батькам, які спонукали дітей до науки, вчителям, які незважаючи ні на що ділилися своїми знаннями, опановували нові форми і методи. Дякуємо ліцеїстам за наполегливість і старанність у навчанні. Вчителі дуже сумували за вашими усміхненими очима, цікавими питаннями, щирим спілкуванням.

Отож, гайда на канікули, щоб з новими силами і позитивними враженнями знову взятися за навчання у вересні!

Сьогодні особливий день для наших одинадцятикласників. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях. Бажаємо вам амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку, ініціативи. Ви є тим поколінням, яке змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

А ось так, цікаво і весело, проходив наш 2019/2020 навчальний рік!


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2020
 by tux