Волонтерський потяг “Труханівська Січ”

Екатерина Новини Переглядiв 1712

24 травня Лисичанський багатопрофільний ліцей приймав у своїх стінах представників проекту «Потяг Єднання України «Труханівська Січ».
Він спрямований на сприяння консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвиток волонтерського руху, розвінчування міфів російської пропаганди, активізацію міжрегіонального співробітництва, посилення діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України.

До ліцею завітали оркестр 101 окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил України у складі:

• начальник оркестру майор Голуб Олександр Миколайович;
  • старшина Тулякова Руслана Анатоліївна;
  • старший солдат Антощук Володимир Анатолійович;
  • молодший сержант Ширай Михайло Григорович;
  • солдат Радзевич Максим Петрович;
  • солдат Бубнов Назарій Миколайович.

Вони ознайомили ліцеїстів з різновидами духових інструментів та виконали декілька музичних композицій.
Інструктор тактичної медицини Сергій Назаров (організація Медпатріот) провів для учнів 9-10 класів лекцію з надання першої допомоги потерпілим у надзвичайних ситуаціях.

А учні 8 класу взяли участь у надзвичайно цікавому майстер-класі з техніки Петріківського розпису, який проводила Львова Ганна, волонтер-художник з м.Київ.