Волонтерський загін ліцеїстів впорядковував пам’ятник загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни, обеліск «Поклінний Хрест».

Светлана Волонтерський рух, Новини Переглядiв 417

Сотні тисяч пам’ятників, монументів, обелісків і братських могил залишила війна після себе на нашій землі.
Під доглядом волонтерів знаходиться пам’ятник загиблих воїнів у роки Великої Вітчизняної війни, обеліск «Поклінний Хрест». Ліцеїсти доглядають за впорядкуванням та тримають постійний контроль за його станом, за що треба дякувати всім, хто приєднався до акції «Обеліск».

5 травня 2018 року до свята Перемоги спільними зусиллями волонтерського загону, ліцеїсти привели в належний вигляд пам’ятник загиблим захисникам Вітчизни.
На меморіалі відбулась зустріч ліцеїстів з автором меморіалу «Поклінний Хрест» Моісеєнко М.І., ветераном Великої Вітчизняної війни Прошукало М.С., а також з профспілкою ветеранської організації шахти імені Д.Ф.Мєльнікова.
Ліцеїсти за цей час дізналися від автора меморіалу «Поклінний Хрест» Моісеєнко М.І. , ветерана Великої Вітчизняної війни Прошукало М.С., вчителів, з якими вони впорядковували воєнний меморіал, не одну  історію життя і загибелі на війні, не одну розповідь про героїв.
– Приємно, що в роботі активно відзначилася молодь, – відзначив Моісеєнко М.І. Подібні акції важливі й доглядом за пам’ятниками, і спілкуванням поколінь, передачею від старших до молоді традицій пам’яті та вшанування загиблих героїв».


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2019
 by tux