Всеукраїнська акція «Увага! Діти на дорозі!»

З метою забезпечення безпечних умов для життя і здоров’я дітей, активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх 13 вересня 2019 року у ліцеї відбулась акція «Увага! Діти – на дорозі! » , спільно з співробітниками патрульної поліції старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Луганської області, старшим лейтенантом поліції Князєвой Єлизаветою та інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Луганської області, капралом поліції Березним Тарасом.