Всеукраїнський тиждень права

На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.09.2018 року № 681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», наказу відділу освіти Лисичанської міської ради Луганської області від 11.10.2018р. № 258/агд «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права в закладах загальної середньої освіти» ,ураховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, з нагоди проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини, з метою правового виховання дітей та учнів­ської молоді, прищеплення поваги до закону і прав людини, вирішення питань правового захисту неповнолітніх , відповідно до плану  заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права  у Лисичанському багатопрофільному ліцеї з 10 по 14 грудня було проведено :

– Всеукраїнський урок «Права людини»;
– урок – семінар « Реалізація та захист особистих прав людини в Україні»;
– виставка малюнків, плакатів «Права людини», «Мої права», «Демократія у школі»;
– зустрічі педагогів,учнів, батьківської громади з працівниками юстиції та правоохоронних органів;
– батьківський лекторій «Виховання поваги до прав людини в сім’ї»;
-у бібліотеці ліцею було оформлено книжково-журнальну тематичну виставку «Закони України на захисті прав людини»;
– відбулись індивідуальні консультації учнів та батьків;
– бібліотекарем ліцею Рибіною Є.Л. було проведено круглий стіл «Я та Закон»;
– серед учнів 10-х клісів пройшли опитування : «Як реалізуються права людини в Україні»;
– виховна година «Я і мої права»;
– відбувся конкурс учнівських проектів, ессе: « Права людини в Україні»;
– засідання клубу «Decudeys.UA» , перегляд і обговорення фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.