Вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Елена Новини Переглядiв 854

Відповідно до плану роботи відділу освіти, на виконання міської комплексної Програми соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку, наказу відділу освіти Лисичанської міської ради Луганської області «Про проведення в навчальних закладах міста заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав», з метою патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, належної підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій, 15 лютого 2017 року ліцеїсти прийняли участь в міському заході, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На заході були присутні представники Лисичанської міської адміністрації. Учні фотографувалися з воїнами-афганцями та покладали квіти до монументу на честь пам’яті загиблих.

Разом із цим, бібліотекарем Рибіною Є.Л. в ліцеї було проведено спільну класну годину для паралелі 9-х класів, присвячену цієї знаменній даті. Учням було показано мультимедійні презентації та уривки художніх фільмів, які висвітлюють проявлення героїзму та відваги загиблими воїнами. Співали скорботні пісні та декламували вірші.
Найменьше, чим ми можемо віддячити вічно молодим воїнам – це обіцянка, що зробимо все, щоб війни більше не було…Вічна пам’ять!