Всі на вибори!

Светлана Новости Просмотров 61

4 жовтня в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулася зустріч кандидатів на пост президента ліцею з учнями-виборцями, на якій кожен мав можливість задати хвилююче питання кандидатам стосовно їх передвиборчої програми. Також цього дня відбулися і дебати самих кандидатів, на яких вони задавали питання один одному. Слід відзначити, що всі питання були досить конструктивними та змістовними.

Після проведених дебатів, інтерв’ютерами 9-а класу був проведений екзитпол ( анонімне опитування на виході) .
Респондентам було поставлено декілька питань:
– чия програма кандидатів вам сподобалась ?
– у якого з кандидатів більше шансів на перемогу?
– кого б ви хотіли бачити президентом ліцею?
– хто з кандидатів, на перший погляд, викликає довіру, упевненість?

За підсумками опитувань, між кандидатами виявлено невелику розбіжність у голосах. Інтерв’ютерами було опитано 40% респондентів.
Лідирує учениця 11-д класу Медведчук Ганна. На другому місці учень 10-а класу Ревенко Ілля. Трійку лідерів замикають учениця 11-д класу Бутенко Ангеліна та учениця 10-в класу Вербицька Єлизавета .
Респонденти бажають усім кандидатам більше впевненості, нових цікавих змін, щирості та успіху в досягненні мети.