XIII регіональний математичний турнір імені Г.Г.Євграфова

Светлана Новини, Турнір юних математиків пам’яті Г.Г.Євграфова Переглядiв 213

12 квітня 2019 року на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею було проведено XIII регіональний турнір юних математиків пам`яті Г.Г.Євграфова, Заслуженого учителя України. “Іди туди, де ти найпотрібніший людям, де найбільше користі принесеш Вітчизні”, – радив своїм вихованцям Георгій Григорович.
Традиційно у заході приймали участь учні 3 – 10 класів шкіл міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Цього року змагалися 188 учнів.
Турнір було проведено Відділом освіти Лисичанської міської ради й методичним центром на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею. Злагоджена праця адміністрації , вчителів, працівників ліцею та учнівського колективу дозволила провести турнір на високому рівні. Свято математики розпочалося в актовій залі. До дітей зі словами привітання звернулися завідувач КУ  « Лисичанський методичний центр освіти»; Карпова Євгенія Володимирівна та директор Лисичанського багатопрофільного ліцею Бутенко Наталія Володимирівна.
Учні були відзначені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та цінними призами.
Чекаємо всіх юних математиків на турнірі імені Г.Г.Євграфова наступного року!
З результатами конкурсу можливо ознайомитись тут: результати конкурсу