snowman

Ювілейний Х регіональний турнір юних математиків імені Г.Г. Євграфова

Екатерина Новини, Регіональні ігри Переглядiв 1247

Традиційно на початку квітня в Лисичанському багатопрофільному ліцеї проводиться регіональний турнір юних математиків імені Г.Г. Євграфова. Цього року конкурс був ювілейний, десятий, присвячений 100-річчю із дня народження вчителя з великої літери. “Іди туди, де ти найпотрібніший людям, де найбільше користі принесеш Вітчизні”, – радив своїм вихованцям Георгій Григорович.

Турнір було проведено Відділом освіти Лисичанської міської ради й методичним центром на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею. Злагоджена праця адміністрації , колективу вчителів та працівників ліцею дозволила провести турнір на високому рівні. Свято математики розпочалося в актовій залі. До дітей зі словами привітання звернулися завідувачка КУ ” Лисичанський методичний центр ” Карпова Є. В. та директор ліцею Бутенко Н. В.. Балаба В. Л. та Авілова Н. В. поділилися спогадами про Г.Г.Євграфова як його колишні учениці.

До ліцею приїхала 21 команда шкіл м. Лисичанська, а також учні Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею та середньої школи № 4 м. Сєвєродонецька, а також діти зі шкіл № 4 та № 9 м. Рубіжного. В турнірі взяли участь 162 учні. Перемогу отримали 48 учасників, вони отримали пам’ятні призи та солодощі. Присутні відзначили атмосферу доброзичливості, справедливості та чесності турніру. Слід відзначити злагоджену роботу вчителів математики Лисичанського багатопрофільного ліцею на чолі з керівником творчої лабораторії Тарасової І.В., які традиційно чітко та злагоджено організували програму турніру. Крім того, вже другий рік директором Лисичанського багатопрофільного ліцею Бутенко Н.В. презентується збірка завдань турніру, в якій відображено завдання турніру минулих років. Сподіваємось, що цей посібник допоможе учасникам більш якісно готуватися до математичних змаганнь. Зазначимо, що традиційно учні ліцею не приймають участь у турнірі, тому що вони задіяні в його організації та проведені. Крім того, саме такий підхід дозволяє провести змагання чесно, виключаючи всілякі негаразди, пов’язані із «прозорістю» розподілу призових місць.

Чекаємо всіх юних математиків на турнірі імені Г.Г.Євграфова наступного року!