З нагоди Дня Соборності України

З нагоди Дня Соборності України та виховання у ліцеїстів почуття патріотизму і гордості за свою державу у Лисичанському багатопрофільному ліцеї були проведені тематичні заходи.
День 22 січня був доволі насиченим. По ліцейському радіо була проведена радіолінійка до дня Соборності України «Шлях України до возз′єднання», в якої було розкрито історичне підґрунтя цієї дати.

Напередодні, 21 січня ліцеїсти взяли участь у міському заході «Україна суверенна – від витоків до сьогодення», який проходив у ЦПРШМ. У ліцейській бібліотеці пройшла книжкова тематична виставка «Соборна Україна», яка була покликана поглибити знання молоді про історію виникнення свята Соборності України та свободи, виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України. Також відбулась трансляція тематичних відеопрезентацій та документальних фільмів, присвячених Дню Соборності України «Я живу в Україні», які підготував кожен клас. За розкладом пройшли тематичні виховні години: “Пам’ятаймо минуле заради майбутнього, уроки пам’яті “Сторінки історії перегортаючи…”, з переглядом мультимедійних презентацій . Уроки вшанування пам’яті видатних діячів Української Народної Республіки та ЗУНР «Здобутки Української революції 1917–1921рр.» А щоб підкреслити  значення  свята, учні одягнулися  у вишивані сорочки. Проте кульмінацією святкування стало проведення флеш-мобу: «Живий ланцюг єднання». У вестибюлі ліцею учні ,  тримаючи державний прапор створили нерозривний,  символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. На великій перерві всі учні ліцею вийшли на ліцейське подвір’я на флеш-моб –шикування у вигляді жовто-блакитного серця. В акції взяли участь учні 8-11 класів, вчителі.
Заходи, проведені на цьому тижні, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.