Заходи до Дня української писемності та мови

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї 9 листопада 2018 року в рамках Дня української писемності та мови буде проведено цілу низку заходів пізнавально-навчального спрямування з метою вшанування рідної мови.
Цього дня в ліцеї для всіх учнів, вчителів та персоналу дрес-код – вишиванка та спілкування українською мовою.
День розпочнеться з радіо лінійки, присвяченій Дню української писемності та мови
Учні 8-11-х класів візьмуть участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

Напередодні, 08.11. буде проведений І етап конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика для учнів 8-11 класів.
В бібліотеці ліцею відкрито виставку літератури «Свято української душі»
У вестибюлі ліцею відбудеться трансляція тематичних відео презентацій, присвячених Дню української писемності та мови.
В рекреаціях ліцею відбудуться читання віршів під назвою «Квітни, рідна наша мово!» .
За сприянням членів ліцейської асоціації пройде літературна зустріч «Мова моя калинова» учнів ліцею з поетами нашого міста .

На I поверсі ліцею розміщено інформаційний стенд «9 листопада – День української мови та писемності».
Заходи, приурочені вшануванню рідної мови, дають можливість охочим ліцеїстам взяти участь у конкурсах на кращого знавця рідної мови, виявити власні творчі обдарування, та ще раз показати багатство та красу рідного слова.