Засідання клубу « Європейський вибір» Європейський Союз та Україна

Светлана Новини Переглядiв 134

Відбулося чергове засідання клубу «Європейський вибір» з учнями 8-А класу, на якому
познайомились з темою «Європейський Союз та Україна».
Європейський вибір України є природним та цілком закономірним. Такий вибір можна пояснити декількома факторами:

По-перше, це географічна та цивілізаційна близькість між Україною та Європою. Якою б не була банальною ця істина, але українці були, є і завжди будуть європейцями. По-друге, із проголошенням незалежності України в 1991 році, всім стало зрозуміло, що п’ята за населенням та перша за територією на європейському континенті Українська держава є одним із ключових елементів співпраці з Європою.
По-третє, в свою чергу Україна виступає за розвиток найширших торговельно-економічних та інших зв’язків з ЄС.
Відносини між Україною та Європейським Союзом були започатковані в грудні 1991 року, коли Міністр закордонних справ Нідерландів, як головуючої держави в ЄС, у своєму листі від імені Євросоюзу офіційно визнав незалежність України.
Євроінтеграція є головним та незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України. Той факт, що в травні 2017 року Євросоюз надав безвізовий режим Україні, засвідчує, що ми зробили правильний вибір.
Залишаючись поза межами Євросоюзу, Україна успішно асоціюється з процесом здійснення спільної європейської політики безпеки та оборони.
Своє головне завдання Україна на сьогоднішньому етапі вбачає в утвердженні європейських цінностей і стандартів в політиці, економіці, соціальній сфері. У цьому – запорука суспільної стабільності і сталого розвитку нашої держави.
Наприкінці заняття була проведена вікторина « Что я знаю про Евросоюз?»
Було дуже цікаво!
Керівник клубу – Фаїна Бортник


Залишити коментар

© Лисичанський багатопрофільний ліцей, 2011-2018
 by tux