«Зима, що нас змінила». Герої Небесної Сотні вічно житимуть в наших серцях.

Елена Новини Переглядiв 732

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані героями України. Відтоді 20 лютого оголошено днем скорботи за Небесною сотнею. У зв’язку з тим, на виконання Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11.02.2016р. № 69 в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулися наступні заходи:

– для учнів організовано перегляд документального фільму «Дебальцево» в актовій залі;

– в бібліотеці ліцею оформлено книжково-журнальну та фотовиставку до Дня Героїв Небесної Сотні та виставку літератури «Герої не вмирають»;

–виховні години проводились за темами: «Кривавий Майдан», «Пам’ятайте нас рідненькі, бо тепер ми в сотні у Бога», «Герої Небесної Сотні вічно житимуть у наших серцях»;

– в ліцейському музеї «Бойової та трудової слави» відбулася година вшанування «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила», яку проводила Чубук С.В., вчитель історії. Приємно відзначити, що в ході виховної бесіди з дітьми можна побачити, що учнівська молодь добре усвідомлює те, що являє собою подвиг загиблих на майдані і те, що юні хлопці, чоловіки та жінки вже ніколи не повернуться додому, не обіймуть близьких, не посміхнуться друзям. 20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.