Зробимо місто чистим!

Елена Волонтерський рух, Новини Переглядiв 780

З метою залучення молоді до громадсько-корисної діяльності, приведення в порядок пам’ятників воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній війні та благоустрою навколишньої території трудовими об’єднаннями учнівської молоді Лисичанська , згідно з наказом відділу освіти «Про проведення акції «Обеліск», ліцеїсти вийшли на вулиці нашого міста та прибирали їх.

16 волонтерських загонів, до яких входять 323 учні ліцею, прибрали сміття та опале листя біля меморіалу «Танк», що знаходиться на проспекті Перемоги, та на вулиці ім. В Сосюри від вул.Соборної до Калинового провулка.
Звісно, ліцеїсти не забули і про територію ліцею, де було проведено той самий обсяг робіт.
Позитивним в такій роботи є те, що учні роблять не тільки місто чистим, а й вчаться працювати в колективі та нести відповідальність за свою роботу.